TARNIJALE

Oma valdkonna eksperdid

Abestock - Expert in our field

AbeStock osutab kõiki kaupade distributsiooniks vajalikke teenuseid: maaletoomist, ladustamist, laialivedu, müüki ning turundust. Vajadusel pakume ka müügijärgset teenindust, pakendihaldust jms. Meie tugevusteks on paindlikkus, hästitoimiv logistika ning arenemisvõimeline IT.

Pakume oma klientidele ning partneritele efektiivset ning turvalist koostööd. Tulenevalt 25-aasta pikkusest kogemusest Eesti turul, suudame oma äripartneritele tagada kiire ja kasumliku sisenemise uuele turule; teenuse kõrge kvaliteedi ja riskide minimeerimise. Meie müügidivisjone juhivad suurte kogemustega inimesed, kellel on omas valdkonnas arvestatav teadmistepagas: Raivo Kokmann (toidukaubad, lemmikloomakaubad), Küllike Mats (kodukeemia, parfümeeria, patareid, liimid, valgusallikad), Marin Ige (pesutooted, sukad-sokid), Dmitri Žmuds (kodumasinad, patareid, Balti riikide turg).

Alates 2011. aasta suvest pakume seda kõike nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. AbeStock on tõestanud, et suudab kvaliteetselt ja kasumlikult hallata ka suurt ja keerulist tootevalikut. Oleme Brauni, Oral-B ja Duracelliga sisse töötanud tarneahela kesklaoga Tallinnas ja paindlike tarnetega Riiga, Vilniusse, Kaunasesse ja Klaipedasse. Meie Balti riikide tooteportfelli sobivad hästi kõik keskmise ja keskmisest aeglasema liikumiskiirusega tooted – nii tööstuskaubad kui ka eritemperatuuri mittevajavad toidukaubad.