Küpsised

Abestock veebilehed kasutavad küpsiseid. Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk teie veebilehitsejas, mille veebileht saadab teie arvutis olevasse küpsiste faili.

Küpsiseid on kahte tüüpi:

• Püsivaid küpsiseid, mis jäävad teie arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks teie kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt teie vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.

• Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui veebilehelt lahkute või oma veebilehitseja sulgete. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, näiteks teenuse või toote taotlemise võimaldamiseks.

Meie veebilehtede kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Kui te küpsistega ei nõustu, võivad mitmed meie veebilehe teenused ja funktsioonid olla piiratud.

Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Vajalike seadistuste tegemiseks külastage mõnd allpool olevat linki.

Internet Explorer
Chrome
Firefox
Opera
Safari

Käesolevaid tingimusi võidakse aeg-ajalt muuta ilma sellest ette teatamata, et kindlustada meie vastavus seadustele ja/või küpsistele.

Turvalisus

Hindame oma veebilehe kasutajate andmete kaitset kõrgelt ja teeme kõik endast sõltuva, et tagada Teie isikuandmete konfidentsiaalsus.

Kui Teil on täiendavaid küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil info@abestock.ee