Kõik vajalikud teenused kaupade distributsiooniks

Pakume ka müügijärgset teenindust ja pakendihaldust. Meie tugevusteks on pikaajalisest kogemusest tulenev paindlikkus, hästitoimiv logistika ja arenemisvõimeline IT.

Teenused

Maaletoomine

Oleme suure osa tooteportfelli kuuluvate toodete ametlik maaletooja ja turustaja Eestis ning elektroonika toodete esindaja Baltikumis.

Ladustamine

Kõikide tootegruppide tooteid, kaasa arvatud temperatuuritundlikke tooteid ladustatakse ja väljastatakse neile sobivates tingimustes.

Laialivedu

Komplekteeritud kaupade laialivedu ning kohaletoimetamine toimub laost otse klientideni kokku lepitud ajal ja korras.

Müük ja tootepaigutus

Kaubamärkide müügi -ja tootepaigutusteenus ning Abestock Live jälgimisteenus võimaldab partneritele pakkuda veelgi paremat teenuse kvaliteeti ning efektiivsust.

Turundus

Kaubamärkide turundus ja kommunikatsioon, kasutades kaubanduskettide sisest müügitoetust ja peavoolu meediakanaleid.

Efektiivne ja turvaline koostöö

30 aasta pikkuse tegutsemisaja jooksul on meie tooteportfelli lisandunud maailma mastaabis juhtivaid tootjaid ning tuntud kaubamärke. Meie poolt pakutava teenuse kõrge kvaliteet on loonud lojaalse kliendibaas ja tänu pikaajalisele kogemusele suudame oma äripartneritele tagada kiire ja kasumliku sisenemise uuele turule, teenuse kõrge kvaliteedi ja riskide minimeerimise.

Kaimo Salumets

Kaimo Salumets

Arendusdirektor
kaimo.salumets@abestock.ee
+372 5647 4010

Suudame kvaliteetselt ja kasumlikult hallata ka suurt ja keerulist tootevalikut. Tänu sisse töötatud paindlikule tarneahelale pakub AbeStock alates 2011. aastast kõiki teenuseid kogu Baltikumis. Tooteportfellis on nii keskmise ja keskmisest aeglasema liikumiskiirusega tooted – nii tööstuskaubad kui ka toidukaubad.