november 1, 2021

Dr.Stern ja Varjupaikade MTÜ`ga algatasid kampaania, mille raames saab Dr.Stern e-poes annetada ostukorvi abivajavatele loomadele.

Täna on varjupaigas kokku mitutuhat koduta looma, kes vajavad igapäevaselt täisväärtuslikku ja tasakaalustatud toitu. Annetusi kogutakse 1.novembrist – 20. detsembrini saadetakse seejärel kuude loomade varjupaika: Läänemaal, Pärnumaal, Tallinnas, Valgas, Viljandis ja Võrumaal.

Millised tooted annetamiseks sobivad

Varjupaiga koertel on kõige suurem puudus Dr.Stern kuivtoitust ja koeraeinetest ja koeravorstidest. Kassid ootavad aga väga Dr.Stern kassiliiva

Üheskoos aitame kaduma läinud lemmikloomad koju tagasi, otsime omanikuta lemmikloomadele uued armastavad kodud. Harime loomaomanikke, kuidas vältida lemmikloomade soovimatut järelkasvu ja ühtlasi juhime tähelepanu soovimatute lemmikloomade arvukusele.

Varjupaikade MTÜ hoolib loomadest 

Varjupaikade MTÜ loodi 2007. aasta alguses ning see tegutseb kuues loomade varjupaigas üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Valga, Viljandi ja Võru. Oma tegutsemiseaja jooksul aidanud kodudesse üle 20 000 looma.

Igapäevaselt tegutsetakse ühise eesmärgi nimel – teha kõik võimalik koduta loomade heaks. Varjupaikade MTÜ visooniks on leida igale lemmikloomale oma kodu. Seda väärtuslikku visiooni teostatakse austusega kõikide loomade ja inimeste vastu ning saavutatakse tugeva meeskonna – ja koostöö tulemusel.

Koostööst sünnib rõõm nii loomadele kui inimestele

Dr.Stern on alates sellest aastast Varjupaikade MTÜ kuldsponsor ning oli 2020 aastal hõbesponsor.

Aitame üheskoos loomad uuele elule ning kingime rõõmu!