veebruar 1, 2022

AbeStock 30

2022 aastal tähistab AbeStock AS 30. tegutsemisaastat. AbeStock asutati 1992. aastal ja tegutseme täna kolmes Balti riigis. Kuulume ABC Gruppi, mis on Eesti kapitalil põhinev ettevõtete grupp, ühendades ettevõtteid erinevatest valdkondadest. Läbi aastate on meil olnud pikaajaline ja hästi toimiv koostöö kvaliteetsete ja usaldusväärsete edasimüüjatega üle Baltikumi.

30 aasta pikkuse tegutsemisaja jooksul on meie tooteportfelli lisandunud maailma mastaabis juhtivaid tootjaid ning tuntud kaubamärke. Oleme suure osa tooteportfelli kuuluvate toodete ametlik maaletooja ja turustaja Eestis ning elektroonika toodete esindaja Baltikumis. Ettevõtte oma tooteportfelli kuuluvad Dr. Stern, Loodusvägi ning AbeStore ja Veinisõber e-poed.

Pakume kõiki vajalikke teenused kaupade distributsiooniks ja toome turule uusi ja innovaatilisi tooteid. Aastatepikkuse koostöö tulemusena oleme viinud paljud tooted oma valdkondade turuliidriteks.

Meie poolt pakutava teenuse kõrge kvaliteet on loonud lojaalse kliendibaas ja tänu pikaajalisele kogemusele suudame oma äripartneritele tagada kiire ja kasumliku sisenemise uuele turule, teenuse kõrge kvaliteedi ja riskide minimeerimise. Suudame kvaliteetselt ja kasumlikult hallata ka suurt ja keerulist tootevalikut.

Meie väärtused on: ausus klientide, kolleegide ja koostööpartnerite suhtes; austus klientide mõtete, väärtuste ja ideede vastu ja areng olla parim töötades efektiivselt ja uuenduslikult. Oleme läbi aastate jõudsalt kasvanud ja pakume tööd üle 60 inimesele.